Bağlantılarım

This post is also available in: Türkçe Русский


Bilim ve Teknoloji Sayfaları

  • Bilim.org – Güncel bilim ve teknoloji haberlerinin yanında akademisyenlerle yapılan röportajların bulunduğu çok faydalı bir sayfa, ayrıca facebook grubuna buradan ulaşabilirsiniz
  • Gökbilim – Kendi alanında benzersiz bir sayfa, uzay , evren, teleskop ve gök yüzü ile ilgili bir çok konu ve paylaşım bulunmaktadır. Sizinde gözleriniz göklerde ise  tam size göre ;)

Havacılık ve Roketçi Sayfaları

  • James Yawn – Sn. James Yawn’ın çok değerli bilgilerini sonuna kadar paylaştığı sayfası kendisi bana oldukça yardımcı olmuştur attığınız mail 24 saatte detaylı cevabı ile geri gelir.(sayfa İngilizcedir)
  • Richard Nakka – ABD nin amatör roket üzerine en yetkin kişilerinden birisidir sayfasında oldukça profesyonel bilgiler bulunmaktadır. Richard Nakkaya da birkaç kez mail attım ve sorularımı hiçbir zaman cevapsız bırakmadı(sayfa İngilizcedir)

Elektronik -Yazılım Sayfaları

  • Libstock – Mikroelektronikanın kurduğu tüm kullanıcıların MikroC( ve türevleri mikrobasic, arm vb) sistemlere uygun Proje , Kütüphane , Örnek çalışmalarını yayınladığı ve faydalandığı çok güzel bir sayfa , ayrıca kendinize hesap açıp blog sayfası gibi kullanıp çalışmalarınızı yayınlayabilirsiniz, mutlaka bakmanızı öneririm.